wWw.dObRidOlli-FoRuM.Tk & ShQiPeT4EveR FoRuM


wWw.dObRidOlli-FoRuM.Tk & ShQiPeT4EveR FoRuM
 
ForumGalleryKërkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalëkalimi:
Më Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Navigacion
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anëtarëve
 Profili
 Pytësori
 Kërko
Tema Fundit
» Te gjejme origjinen tone
wWw.dObRidOlli-FoRuM.Tk & ShQiPeT4EveR FoRuM Icon_minitimeMon Jan 30, 2012 4:55 pm nga mikele

» Gazeta Express
wWw.dObRidOlli-FoRuM.Tk & ShQiPeT4EveR FoRuM Icon_minitimeWed Dec 08, 2010 10:38 pm nga otr

» Horoskopi
wWw.dObRidOlli-FoRuM.Tk & ShQiPeT4EveR FoRuM Icon_minitimeWed Dec 08, 2010 10:37 pm nga otr

» BotaSot - E përditshme Informative Kosovare.
wWw.dObRidOlli-FoRuM.Tk & ShQiPeT4EveR FoRuM Icon_minitimeWed Dec 08, 2010 10:37 pm nga otr

» Kosova Sot
wWw.dObRidOlli-FoRuM.Tk & ShQiPeT4EveR FoRuM Icon_minitimeWed Dec 08, 2010 10:36 pm nga otr

» Top Channel TV
wWw.dObRidOlli-FoRuM.Tk & ShQiPeT4EveR FoRuM Icon_minitimeWed Dec 08, 2010 10:36 pm nga otr

» LESNA
wWw.dObRidOlli-FoRuM.Tk & ShQiPeT4EveR FoRuM Icon_minitimeWed Dec 08, 2010 10:35 pm nga otr

» Horoskopi Ditor
wWw.dObRidOlli-FoRuM.Tk & ShQiPeT4EveR FoRuM Icon_minitimeWed Dec 08, 2010 10:34 pm nga otr

» InfoPress
wWw.dObRidOlli-FoRuM.Tk & ShQiPeT4EveR FoRuM Icon_minitimeWed Dec 08, 2010 10:33 pm nga otr

Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
NjE iNfO tE shKuRt ! ! !
мιя ѕє νιηι ηє ωωω.∂σвяι∂σℓℓι-ƒσяυм.тк & ѕнqιρєтЧєνєя ƒσяυм / ∂ιcкα qє ѕмυη∂єηι тα кυρтσηι мυη∂єт тє кσηтαктσηι ρєямєѕ є-мαιℓ: ∂σвяι∂σℓℓι@нσтмαιℓ.cσм & вσѕѕι_ף2@нσтмαιℓ.cσм ∂нє ѕαℓι@∂ємιяι.cσм / ѕтαƒι ι ƒσяυмιт נυ υяση кαℓιм ѕα мë тë мιя . . . ! ! ! :∂ . . .
April 2024
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
Statistikat
Forumi ka 103 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri xhezmi_hysenaj@yahoo.com

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 449 artikuj v 404 temat
Kush është në linjë
6 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 6 vizitorë

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 33 më Tue Dec 26, 2023 8:05 pm

Shiko mesazhet pa përgjigje
 Forum TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

REGULLAT E FORUMiT

REGULLAT E FORUMiTNëse kjo është vizita juaj e parë, ju lutem lexoni fillimisht Ndihmë - "Pytësori"ose ktu "KËRKESAT, NDIHMË, IDE & LAJMËRIME". Sigurisht së pari ju duhet të regjistroheni, para se të aktivizoheni së shkruari. Klikoni lart në "Regjistrohu", per startim të procesit të regjistrimit. Qysh tani mund të lexoni shkresat. Kërkoni thjeshë një nga temat në forum që ju intereson...Para se të fillojsh me shikimin dhe postimin ju lutemi lexojeni rregullat e forumit dhe permbahuni atyre ...stafi i forumitm ju uron kalim sa më të mir në forum :D . . .
11Tue Jan 05, 2010 11:11 pm
SaLiBosSi ReGuLLaT e FoRuMiiiT
Asnjë mesazh i ri

KËRKESAT, NDIHMË, IDE & LAJMËRIME

KËRKESAT, NDIHMË, IDE & LAJMËRIMEJeni të mirëpritur të jepni mendimet dhe sygjerimet tuaja për cdo gjë që ka lidhje me dObriDoLLi-FoRuM Në këtë seksion mund të kërkoni ndihmë, të bëni vërejtje si dhe të lexoni për të rejat e stafit . . .
3537Mon Jan 30, 2012 4:55 pm
mikele Te gjejme origjinen tone

PREZANTIMET DHE PËRSHËNDETJE

 
Asnjë mesazh i ri

PREZANTONi VETEN NE FORUM

PREZANTONi VETEN NE FORUMPasi te jeni regjistruar ju mund ta beni postimin tuaj te pare ketu, preferojme qe te hapni tem te re me pseudonimin tuaj ne dhe mbrenda temes te jepni te dhenat tuaja personale sipas deshires .
45Tue Sep 21, 2010 12:57 am
Noizyyy Prezatimi im NoizY ne forum
Asnjë mesazh i ri

PERSHENDETJE DHE URiME FESTASH

PERSHENDETJE DHE URiME FESTASHTë japësh një përshëndetje nuk të varfëron, por një përshëndetje e marrë të pasuron shumë. Jep edhe ti një përshëndetje, sepse nuk ka njeri që të ketë më shumë nevojë për të, se sa ai qe nuk ka përshëndetur.
33Tue Mar 09, 2010 4:11 pm
PriNCeSha_18 Urime 8 Marsi dita e Gruas!!!

Multimedia

 
Asnjë mesazh i ri

MUZiKA SHQiPTARE

MUZiKA SHQiPTARETegjitha informacionet e reja per mp3 te ngarkuara ne faqe i gjeni ketu, gjithashtu ketu eshte vendi me i mire ku ju mund ti beni kerkesat tuaja per mp3 etj . . .
1113Tue Aug 31, 2010 12:00 pm
pejani Qfar te don ty zemra - Permbledhje kengetaresh 2010 Album
Asnjë mesazh i ri

FiLMAT DHE KiNEMAjA

FiLMAT DHE KiNEMAjANë këtë forum mund të bëni debate të diskutoni per filmat dhe video klipet. Mund të bisedoni edhe për aktoret, të jepni apo të gjëni shum informacione mbi filmat, të na anticiponi ndonje film te ri dhe të na tregoni më shume për të. Gjithashtu mund edhe të shperndani filma në forumatet Video të ndryshem si DVD, DivX, avi, flv...
1313Mon May 03, 2010 9:19 pm
SaLiBosSi Etjet e Kosovës [DVD]
Asnjë mesazh i ri

TEKSTE KENGTAR SHQIPTAR

TEKSTE KENGTAR SHQIPTARkTu mund te gjeni TeksteT kengtarve shqiptar . . .
56Wed Jun 02, 2010 2:50 am
SaLiBosSi " Artan Limani - Mos Haro "

Arti Shqiptar

 
Asnjë mesazh i ri

HiSTORIA SHQiPTARE

HiSTORIA SHQiPTAREPrejardhja, jeta e paraardhesve tane nga ditet e fillimit deri me sot, te dhenat e fundit mbi historine Ilire, zbulimet e fundit arkeologjike ne trojet tona.
1118Mon May 03, 2010 9:12 pm
SaLiBosSi UÇK (Ushtria Çlirimtare e Kosoves)
Asnjë mesazh i ri

KULTURA SHQiPTARE

KULTURA SHQiPTARELetersia, Traditat dhe Folklori Shqiptar prezantohet para juve ne kete pjese te forumit.
77Sun Feb 07, 2010 5:09 pm
PriNCeSha_18 Kostumet tradicionale

Tema të ndryshme

 
Asnjë mesazh i ri

DASHURiA DHE SHOQERiA

DASHURiA DHE SHOQERiAKetu mund te debatoni me shoqerine e forumit per gjithcka qe keni deshire, pytje te ndryshme nga gjitha sferat qe nuk i gjeni ne tema tjera te caktuara .
2122Sun Jul 18, 2010 7:45 pm
Genius-X A besoni se shoqeria mund te kthehet ne DASHURI..??!
Asnjë mesazh i ri

MSN NiCKs ShQip

MSN NiCKs ShQipмѕɴ ɴιĸα ѕнqιp dнe ɢjυн тjerα ... !!! ღ ..
1315Wed Oct 13, 2010 6:23 pm
super_girl MSN SCENE
Asnjë mesazh i ri

LiFESTYLE & FUN

LiFESTYLE & FUNInformacione te çuditshme nga jeta e perditshme, lajme interesante qe nuk duhet te ju ikin mund ti gjeni vetem ketu ...
3742Wed Jun 02, 2010 3:00 am
crazy_girl Për dashuri kërkohet leje
Asnjë mesazh i ri

POEZiAT SHQiPTARE

POEZiAT SHQiPTAREPoezia, forca magjike e fjales ne kete pjes te forumit godet nga gjitha anet ndjenjat tuaja si per dashurine ashtu per atedhene dhe emocionet tjera qe na dominojne.
1919Wed Jun 02, 2010 2:38 am
crazy_girl Fotos me poezi
Asnjë mesazh i ri

HUMORET SHQiP

HUMORET SHQiPDVD me muzik dhe humor, programet e vitit te ri apo projekte te xhiruara per festa te ndryshme etj...
11Sat Jan 09, 2010 10:41 pm
NoizY HUMOR 2010 - CIME POLICI 2
Asnjë mesazh i ri

LAjMET

LAjMETKetu Mund Te Shihni Gjithcka Reth Botes Cka Ndodh Lajme vec Per Ju . . . !
77Sun Jan 10, 2010 9:00 am
SaLiBosSi IN MEMORIAM ESAT SALLAI (1959-2010)
Asnjë mesazh i ri

LAjMET NGA SPORTET

LAjMET NGA SPORTETTegjitha informacionet e fundit nga sportet me foto ose video i sjellim ketu dhe do te komentohen nga ana juaj.
1111Mon May 10, 2010 8:00 pm
SaLiBosSi Rєzυℓℓтαтєт є ƒυтвσℓℓiт Liνє kTu ose ne SHQiPET4EVER.TK
Asnjë mesazh i ri

MjEKSiA DHE SHËNDETi

MjEKSiA DHE SHËNDETiMundohu te gjesh zgjidhje per problemet tua shendetsore, kerko ne temat egzistente ose parashtro pytje konkrete duke ju drejtuar Mjekut te Forumit.
1014Fri Sep 24, 2010 3:02 am
KinG.M.H.S. si te parandalojm pirjen e alkolit
Asnjë mesazh i ri

DISKUTIME PA KUFI

DISKUTIME PA KUFIMund Te Diskutoni Pa Kufi Pa Mar PArasysh Se Per Cfar Temash Behet Fjal Respekt Nga Staffi Jon * Me Ne Gjithmon Afer Njeri Tjetr *
44Sun Feb 07, 2010 5:19 pm
PriNCeSha_18 Dy gjëra!
Asnjë mesazh i ri

REKORDE DHE KURiOZiTETE

REKORDE DHE KURiOZiTETEKetu Mund Te Shiqoni rekordeT Dhe Kuriozitete Cka Kajn Ndodh Ne BoTT . . .
1515Sat Mar 06, 2010 6:13 pm
SaLiBosSi ATLETIKA MBRETERESHE E SPORTEVE
Asnjë mesazh i ri

CHAT PROGRAME

CHAT PROGRAMEKe tu do te gjeni chat programe te ndyshme si Windows Live Messenger , Yahoo, paltak , mIRC etj....!!
1212Fri Apr 30, 2010 12:27 am
SaLiBosSi Yahoo Massenger 8.1.0.209
Asnjë mesazh i ri

SHKARKONi PROGRAME

SHKARKONi PROGRAMEKetu mund te gjeni apo edhe te kerkoni programet qe nuk mund ti gjeni askund neper faqe te ndryshme.
2020Thu Oct 07, 2010 1:57 am
KinG.M.H.S. Kaspersky Internet Security 2009 + Working Keys (megalist!)Actions !
Asnjë mesazh i ri

TE REjAT NGA TEKNOLOGjiA

TE REjAT NGA TEKNOLOGjiALajmet e fundit ne lidhje me ngjarjet ne boten virtuale Shqiptare dhe Boterore, promovimet e Hardwereve te ndryshem si dhe teknologjive te reja elektronike do ti gjeni ne kete pjese te forumit . . .
2525Sun Jan 10, 2010 12:24 am
SaLiBosSi Nokia 6700 Slide e 7230
Asnjë mesazh i ri

WEB HOSTiNG & DOMAiNE

WEB HOSTiNG & DOMAiNEKëtu ju mund të diskutojni për Domaine dhe Hosting.Për pako të ndryshme te hostingut dhe strategjitë e mundshme rreth tregut të hostingut. Ne mirëpresim ekspertë për të udhëzuar fillestarët për ta gjetur veten e tyre ne këtë treg.
11Mon Sep 20, 2010 10:38 pm
SaLiBosSi Free domain .TK
Asnjë mesazh i ri

FANTAZMAT

FANTAZMATCfare eshte Fantazma ? ( shpirti i njeriut mbas vdekjes ) . . .
67Thu Aug 19, 2010 11:45 pm
GhosT Dritë të përjetshme
Asnjë mesazh i ri

FENOMENE PARANORMALE

FENOMENE PARANORMALEFenomene paranormale, UFOT-t, eksperimente te fshehta, Mistere, Te fshehtat e Universit, StarGate etj.
1230Tue Sep 21, 2010 12:19 am
Noizyyy FUNDi i BOTëS,NIBIRU 2012
Asnjë mesazh i ri

. : : I HaCkinG I : : .

. : : I HaCkinG I : : .Hacking, këtu flitet mbi bërthemen e Hackingut dhe Mundësit e Hackingut edhe histariat shqiptare hackere ...
1818Thu Jul 08, 2010 6:35 pm
Genius-X Hacked Sites By Me!
Asnjë mesazh i ri

REKLLAMONi WEBFAQEN TUAj

REKLLAMONi WEBFAQEN TUAjKetu tegjith Webmasterat ose Programerat i ftojme qe ti prezantojne webfaqet e tyre, scripta dhe programe te ndryshme dhe pse jo te shkembejme ide dhe mendime te ndryshme rreth faqeve qe prezantohen ketu.
2626Wed Dec 08, 2010 10:38 pm
otr Gazeta Express

Sistemet Operative

 
Asnjë mesazh i ri

Microsoft Windows

Microsoft WindowsDiskutime mbi probleme të ndryshme, instalimeve, konfigurimeve ose të administrimit të sistemeve operative Windows, 95/98/NT/2000/2003/ME/XP/Vista/7 do zhvillohen në këtë forum.
11Wed Sep 22, 2010 8:40 pm
KinG.M.H.S. Windows XP Language Interface Pack (LIP) for English versio
Asnjë mesazh i ri

GNU/Linux

GNU/LinuxKëtu përfshihen diskutimet mbi sistemin operativ GNU/Linux në përgjithësi, RedHat, Debian, SuSe, Fedora, Ubuntu, Slackware, Mandriva etj...
11Wed Oct 13, 2010 6:10 pm
SaLiBosSi  Was ist Linux ? & Warum Linux ?
Asnjë mesazh i ri

Tjera

TjeraDiskutimet ose problemet për sistemet tjera operative si MAC OS, AIX, Solaris, BeOS, Palm OS, Xenix mund ti zhvillojmë ne këtë vend.
00

Dizajn & Grafik

 
Asnjë mesazh i ri

PUNiMET TUAjA

PUNiMET TUAjAKeni krijuar ndonje dizajn dhe keni deshirë të ndani me anëtarët e këtij komuniteti, atëherë ky është vendi i duhur për të prezentuar punimet tuaja nga sfera e dizajnit, prezentoni punimet tuaja që më pastaj të ken mundësi dhe anëtarët të japin kritikat e tyre, pozitive ose negative.
00
Asnjë mesazh i ri

2D & 3D

2D & 3DKy forum i dedikohet programeve, lajmeve po edhe problemeve të ndryshme nga sfera e dizajneve 2D dhe 3D, thjesht gjithcka cfar ka të bëj me këtë sferë do postohet këtu.
00

Hardware & Software

 
Asnjë mesazh i ri

Procesorë, Pllakëza amë (Motherboards), dhe Memorie

Procesorë, Pllakëza amë (Motherboards), dhe MemorieDiskutimet,problemet dhe çdo gjë rreth Procesorëve, Pllakëz amë (Motherboards), dhe Memorieve mund ti postoni këtu.
11Sat Sep 25, 2010 8:20 pm
KinG.M.H.S. Vendos CPU ne Pllaken OM.
Asnjë mesazh i ri

Kartela Grafike // Monitorë // Skenerë // Printerë

Kartela Grafike // Monitorë // Skenerë // PrinterëDiskutimet,problemet dhe çdo gjë rreth kartelave grafike, monitorëve, skenerve apo printerve mund ti postoni këtu.
11Sat Sep 25, 2010 8:24 pm
KinG.M.H.S. Vendose GrahpicCard ne motherbord
Asnjë mesazh i ri

Software per Celularë

Software per CelularëKy vend dedikohet, për gjith ato software që kanë të bëjnë me Celularë, thjesht software per celularë do postohen këtu, ndihmë instalimi, konfigurimi, ose ndonjë problem tjetër i shkruani këtu.
1010Sat Sep 25, 2010 8:40 pm
KinG.M.H.S. Mobile Secret Codes
Asnjë mesazh i ri

Drivera

DriveraKeni probleme të ndryshme për gjetjen e drivera-ve atëher ky forum është dedikuar vetem për këtë qëllim, njëkohesisht nëse keni mundësi mund të kontriboni për të zgjedhur problemet e anëtarëve tjerë në këtë drejtim.
00

Programim

 
Asnjë mesazh i ri

C# // C++ // VisualBasic

C# // C++ // VisualBasicPostoni problemet apo projektet tuaja në C#, C++, VisualBasic.Nëse keni njohuri të avancuara në këtë kategori atëher ky është vendi i duhur për ti ndihmuar fillestarët.
1111Wed Sep 22, 2010 12:46 am
KinG.M.H.S. si ta bejme njer program me license ne VB 2008
Asnjë mesazh i ri

PHP // ASP // JSP

PHP // ASP // JSPPostoni problemet apo projektet tuaja në PHP, ASP, JSP.Nëse keni njohuri të avancuara në këtë kategori atëher ky është vendi i duhur për ti ndihmuar fillestarët.
77Wed Sep 22, 2010 12:22 am
KinG.M.H.S. PHP: Login Tutorial me session dhe Regjistrim
Asnjë mesazh i ri

Asnjë postim i ri Perl // Ruby // Python

Asnjë postim i ri Perl // Ruby // PythonPostoni problemet apo projektet tuaja në Perl, Ruby, Python.Nëse keni njohuri të avancuara në këtë kategori atëher ky është vendi i duhur për ti ndihmuar fillestarët.
11Tue Sep 21, 2010 8:32 pm
KinG.M.H.S. Kalkulator i thjeshte - Python SRC
Asnjë mesazh i ri

HTML // CSS // JavaScript // XML

HTML // CSS // JavaScript // XMLPostoni problemet apo projektet tuaja në HTML, CSS, JavaScript, XML.Nëse keni njohuri të avancuara në këtë kategori atëher ky është vendi i duhur për ti ndihmuar fillestarët.
66Tue Sep 21, 2010 8:24 pm
KinG.M.H.S. CSS ngulitur në HTML

Gaming Zone

 
Asnjë mesazh i ri

Postime të reja Counter Strike

Postime të reja Counter StrikeVendi i dedikuar të gjithë gamerave shqiptar që merren me Counter-Strike.Pra këtu gamerat shqiptar mund të shpalosin problemet,këshillat,strategjit,demot e shumë qka tjetër që ata kanë për Counter-Strike.
1213Thu Oct 07, 2010 1:49 am
KinG.M.H.S. [TUTORIAL] Si ta krijojmë një GUI?
Asnjë mesazh i ri

Të Ndryshme

Të NdryshmeKëtu mund tëbisedoni për lojrat tjera, kompjuterike, pra ky forum është i dedikuar për lojrat e tjera tëndryshme, si FIFA, Call of Duty, GTA, NeedforSpeed etj..
55Thu Oct 07, 2010 1:17 am
KinG.M.H.S.  Crossfire

Shporta

 
Asnjë mesazh i ri

Postime të reja Temat e Vjetra

Postime të reja Temat e VjetraTë gjitha temat e vjetra, ose temat të pakuptimta dhe të pa vlera do mund ti gjeni në këtë vend.
00
wWw.dObRidOlli-FoRuM.Tk & ShQiPeT4EveR FoRuM Empty
Recently shared images
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Delete the forum cookies
Kush është në linjë
Kush është në linjëAnëtarët e këtij forumi kanë postuar 449 artikuj
Forumi ka 103 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri xhezmi_hysenaj@yahoo.com
6 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 6 vizitorë
Rekord i përdoruesve në linjë ishte 33 më Tue Dec 26, 2023 8:05 pm

Anëtarët të regjistruar Asnjë
No users have a birthday today
No users are having a birthday in the upcoming 7 days
Legjenda : [ Moderators ]

Mesazhe të rejaMesazhe të rejaAsnjë mesazh i riAsnjë mesazh i ri  Forumi është KyçurForumi është Kyçur