wWw.dObRidOlli-FoRuM.Tk & ShQiPeT4EveR FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

wWw.dObRidOlli-FoRuM.Tk & ShQiPeT4EveR FoRuM

wWw.dObRidOlli-FoRuM.Tk & ShQiPeT4EveR FoRuM
 
ForumGalleryKërkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalëkalimi:
Më Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Navigacion
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anëtarëve
 Profili
 Pytësori
 Kërko
Tema Fundit
» Te gjejme origjinen tone
ATLETIKA MBRETERESHE E SPORTEVE Icon_minitimeMon Jan 30, 2012 4:55 pm nga mikele

» Gazeta Express
ATLETIKA MBRETERESHE E SPORTEVE Icon_minitimeWed Dec 08, 2010 10:38 pm nga otr

» Horoskopi
ATLETIKA MBRETERESHE E SPORTEVE Icon_minitimeWed Dec 08, 2010 10:37 pm nga otr

» BotaSot - E përditshme Informative Kosovare.
ATLETIKA MBRETERESHE E SPORTEVE Icon_minitimeWed Dec 08, 2010 10:37 pm nga otr

» Kosova Sot
ATLETIKA MBRETERESHE E SPORTEVE Icon_minitimeWed Dec 08, 2010 10:36 pm nga otr

» Top Channel TV
ATLETIKA MBRETERESHE E SPORTEVE Icon_minitimeWed Dec 08, 2010 10:36 pm nga otr

» LESNA
ATLETIKA MBRETERESHE E SPORTEVE Icon_minitimeWed Dec 08, 2010 10:35 pm nga otr

» Horoskopi Ditor
ATLETIKA MBRETERESHE E SPORTEVE Icon_minitimeWed Dec 08, 2010 10:34 pm nga otr

» InfoPress
ATLETIKA MBRETERESHE E SPORTEVE Icon_minitimeWed Dec 08, 2010 10:33 pm nga otr

Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
NjE iNfO tE shKuRt ! ! !
мιя ѕє νιηι ηє ωωω.∂σвяι∂σℓℓι-ƒσяυм.тк & ѕнqιρєтЧєνєя ƒσяυм / ∂ιcкα qє ѕмυη∂єηι тα кυρтσηι мυη∂єт тє кσηтαктσηι ρєямєѕ є-мαιℓ: ∂σвяι∂σℓℓι@нσтмαιℓ.cσм & вσѕѕι_ף2@нσтмαιℓ.cσм ∂нє ѕαℓι@∂ємιяι.cσм / ѕтαƒι ι ƒσяυмιт נυ υяση кαℓιм ѕα мë тë мιя . . . ! ! ! :∂ . . .
April 2024
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
Statistikat
Forumi ka 103 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri xhezmi_hysenaj@yahoo.com

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 449 artikuj v 404 temat
Kush është në linjë
6 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 6 vizitorë

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 33 më Tue Dec 26, 2023 8:05 pm

 

 ATLETIKA MBRETERESHE E SPORTEVE

Shko poshtë 
AutoriMesazh
SaLiBosSi
Admin
SaLiBosSi


Numri i postimeve : 277
Join date : 07/02/2009
Age : 31

ATLETIKA MBRETERESHE E SPORTEVE Empty
MesazhTitulli: ATLETIKA MBRETERESHE E SPORTEVE   ATLETIKA MBRETERESHE E SPORTEVE Icon_minitimeSat Mar 06, 2010 6:13 pm

Nga sportet me te vjetra qe mbane mend njerezimieshte atletika.Garat dhe Olimpiadat,te mbajtura nga dega e atletikes datojne nga koherat e vjetra antike..Greket ishin te paret qe merrnin pjese ne keto gara,por ne to u shtuan edhe garuesit e shteteve tjera.Atletika sipas tyre shquhej mbretereshe e sporteve dhe baze per qdo sport.Sipas tyre nepermjet vrapimeve edhe femijet kaliteshin per mesim,prandaj ata kete lloj sporti e quanin fabrike e rruezave te gjakut.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://wWw.Dobridolli-Forum.9forum.info
 
ATLETIKA MBRETERESHE E SPORTEVE
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
wWw.dObRidOlli-FoRuM.Tk & ShQiPeT4EveR FoRuM :: REKORDE DHE KURiOZiTETE-
Kërce tek: