wWw.dObRidOlli-FoRuM.Tk & ShQiPeT4EveR FoRuM


wWw.dObRidOlli-FoRuM.Tk & ShQiPeT4EveR FoRuM
 
ForumGalleryKërkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalëkalimi:
Më Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Navigacion
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anëtarëve
 Profili
 Pytësori
 Kërko
Tema Fundit
» Te gjejme origjinen tone
Dizajn & Grafik Icon_minitimeMon Jan 30, 2012 4:55 pm nga mikele

» Gazeta Express
Dizajn & Grafik Icon_minitimeWed Dec 08, 2010 10:38 pm nga otr

» Horoskopi
Dizajn & Grafik Icon_minitimeWed Dec 08, 2010 10:37 pm nga otr

» BotaSot - E përditshme Informative Kosovare.
Dizajn & Grafik Icon_minitimeWed Dec 08, 2010 10:37 pm nga otr

» Kosova Sot
Dizajn & Grafik Icon_minitimeWed Dec 08, 2010 10:36 pm nga otr

» Top Channel TV
Dizajn & Grafik Icon_minitimeWed Dec 08, 2010 10:36 pm nga otr

» LESNA
Dizajn & Grafik Icon_minitimeWed Dec 08, 2010 10:35 pm nga otr

» Horoskopi Ditor
Dizajn & Grafik Icon_minitimeWed Dec 08, 2010 10:34 pm nga otr

» InfoPress
Dizajn & Grafik Icon_minitimeWed Dec 08, 2010 10:33 pm nga otr

Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
NjE iNfO tE shKuRt ! ! !
мιя ѕє νιηι ηє ωωω.∂σвяι∂σℓℓι-ƒσяυм.тк & ѕнqιρєтЧєνєя ƒσяυм / ∂ιcкα qє ѕмυη∂єηι тα кυρтσηι мυη∂єт тє кσηтαктσηι ρєямєѕ є-мαιℓ: ∂σвяι∂σℓℓι@нσтмαιℓ.cσм & вσѕѕι_ף2@нσтмαιℓ.cσм ∂нє ѕαℓι@∂ємιяι.cσм / ѕтαƒι ι ƒσяυмιт נυ υяση кαℓιм ѕα мë тë мιя . . . ! ! ! :∂ . . .
April 2024
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
Statistikat
Forumi ka 103 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri xhezmi_hysenaj@yahoo.com

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 449 artikuj v 404 temat
Kush është në linjë
5 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 5 vizitorë

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 33 më Tue Dec 26, 2023 8:05 pm

Shiko mesazhet pa përgjigje
 

Dizajn & Grafik

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

PUNiMET TUAjA

PUNiMET TUAjAKeni krijuar ndonje dizajn dhe keni deshirë të ndani me anëtarët e këtij komuniteti, atëherë ky është vendi i duhur për të prezentuar punimet tuaja nga sfera e dizajnit, prezentoni punimet tuaja që më pastaj të ken mundësi dhe anëtarët të japin kritikat e tyre, pozitive ose negative.
00
Asnjë mesazh i ri

2D & 3D

2D & 3DKy forum i dedikohet programeve, lajmeve po edhe problemeve të ndryshme nga sfera e dizajneve 2D dhe 3D, thjesht gjithcka cfar ka të bëj me këtë sferë do postohet këtu.
00
Dizajn & Grafik Empty
Recently shared images
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Delete the forum cookies

Mesazhe të rejaMesazhe të rejaAsnjë mesazh i riAsnjë mesazh i ri  Forumi është KyçurForumi është Kyçur