wWw.dObRidOlli-FoRuM.Tk & ShQiPeT4EveR FoRuM


wWw.dObRidOlli-FoRuM.Tk & ShQiPeT4EveR FoRuM
 
ForumGalleryKërkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalëkalimi:
Më Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Navigacion
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anëtarëve
 Profili
 Pytësori
 Kërko
Tema Fundit
» Te gjejme origjinen tone
PREZANTIMET DHE PËRSHËNDETJE Icon_minitimeMon Jan 30, 2012 4:55 pm nga mikele

» Gazeta Express
PREZANTIMET DHE PËRSHËNDETJE Icon_minitimeWed Dec 08, 2010 10:38 pm nga otr

» Horoskopi
PREZANTIMET DHE PËRSHËNDETJE Icon_minitimeWed Dec 08, 2010 10:37 pm nga otr

» BotaSot - E përditshme Informative Kosovare.
PREZANTIMET DHE PËRSHËNDETJE Icon_minitimeWed Dec 08, 2010 10:37 pm nga otr

» Kosova Sot
PREZANTIMET DHE PËRSHËNDETJE Icon_minitimeWed Dec 08, 2010 10:36 pm nga otr

» Top Channel TV
PREZANTIMET DHE PËRSHËNDETJE Icon_minitimeWed Dec 08, 2010 10:36 pm nga otr

» LESNA
PREZANTIMET DHE PËRSHËNDETJE Icon_minitimeWed Dec 08, 2010 10:35 pm nga otr

» Horoskopi Ditor
PREZANTIMET DHE PËRSHËNDETJE Icon_minitimeWed Dec 08, 2010 10:34 pm nga otr

» InfoPress
PREZANTIMET DHE PËRSHËNDETJE Icon_minitimeWed Dec 08, 2010 10:33 pm nga otr

Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
NjE iNfO tE shKuRt ! ! !
мιя ѕє νιηι ηє ωωω.∂σвяι∂σℓℓι-ƒσяυм.тк & ѕнqιρєтЧєνєя ƒσяυм / ∂ιcкα qє ѕмυη∂єηι тα кυρтσηι мυη∂єт тє кσηтαктσηι ρєямєѕ є-мαιℓ: ∂σвяι∂σℓℓι@нσтмαιℓ.cσм & вσѕѕι_ף2@нσтмαιℓ.cσм ∂нє ѕαℓι@∂ємιяι.cσм / ѕтαƒι ι ƒσяυмιт נυ υяση кαℓιм ѕα мë тë мιя . . . ! ! ! :∂ . . .
April 2024
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
Statistikat
Forumi ka 103 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri xhezmi_hysenaj@yahoo.com

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 449 artikuj v 404 temat
Kush është në linjë
8 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 8 vizitorë

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 33 më Tue Dec 26, 2023 8:05 pm

Shiko mesazhet pa përgjigje
 

PREZANTIMET DHE PËRSHËNDETJE

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

PREZANTONi VETEN NE FORUM

PREZANTONi VETEN NE FORUMPasi te jeni regjistruar ju mund ta beni postimin tuaj te pare ketu, preferojme qe te hapni tem te re me pseudonimin tuaj ne dhe mbrenda temes te jepni te dhenat tuaja personale sipas deshires .
45Tue Sep 21, 2010 12:57 am
Noizyyy Prezatimi im NoizY ne forum
Asnjë mesazh i ri

PERSHENDETJE DHE URiME FESTASH

PERSHENDETJE DHE URiME FESTASHTë japësh një përshëndetje nuk të varfëron, por një përshëndetje e marrë të pasuron shumë. Jep edhe ti një përshëndetje, sepse nuk ka njeri që të ketë më shumë nevojë për të, se sa ai qe nuk ka përshëndetur.
33Tue Mar 09, 2010 4:11 pm
PriNCeSha_18 Urime 8 Marsi dita e Gruas!!!
PREZANTIMET DHE PËRSHËNDETJE Empty
Recently shared images
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Delete the forum cookies

Mesazhe të rejaMesazhe të rejaAsnjë mesazh i riAsnjë mesazh i ri  Forumi është KyçurForumi është Kyçur