wWw.dObRidOlli-FoRuM.Tk & ShQiPeT4EveR FoRuM


wWw.dObRidOlli-FoRuM.Tk & ShQiPeT4EveR FoRuM
 
ForumGalleryKërkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalëkalimi:
Më Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Navigacion
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anëtarëve
 Profili
 Pytësori
 Kërko
Tema Fundit
» Te gjejme origjinen tone
Hardware & Software Icon_minitimeMon Jan 30, 2012 4:55 pm nga mikele

» Gazeta Express
Hardware & Software Icon_minitimeWed Dec 08, 2010 10:38 pm nga otr

» Horoskopi
Hardware & Software Icon_minitimeWed Dec 08, 2010 10:37 pm nga otr

» BotaSot - E përditshme Informative Kosovare.
Hardware & Software Icon_minitimeWed Dec 08, 2010 10:37 pm nga otr

» Kosova Sot
Hardware & Software Icon_minitimeWed Dec 08, 2010 10:36 pm nga otr

» Top Channel TV
Hardware & Software Icon_minitimeWed Dec 08, 2010 10:36 pm nga otr

» LESNA
Hardware & Software Icon_minitimeWed Dec 08, 2010 10:35 pm nga otr

» Horoskopi Ditor
Hardware & Software Icon_minitimeWed Dec 08, 2010 10:34 pm nga otr

» InfoPress
Hardware & Software Icon_minitimeWed Dec 08, 2010 10:33 pm nga otr

Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
NjE iNfO tE shKuRt ! ! !
мιя ѕє νιηι ηє ωωω.∂σвяι∂σℓℓι-ƒσяυм.тк & ѕнqιρєтЧєνєя ƒσяυм / ∂ιcкα qє ѕмυη∂єηι тα кυρтσηι мυη∂єт тє кσηтαктσηι ρєямєѕ є-мαιℓ: ∂σвяι∂σℓℓι@нσтмαιℓ.cσм & вσѕѕι_ף2@нσтмαιℓ.cσм ∂нє ѕαℓι@∂ємιяι.cσм / ѕтαƒι ι ƒσяυмιт נυ υяση кαℓιм ѕα мë тë мιя . . . ! ! ! :∂ . . .
April 2024
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
Statistikat
Forumi ka 103 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri xhezmi_hysenaj@yahoo.com

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 449 artikuj v 404 temat
Kush është në linjë
6 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 6 vizitorë

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 33 më Tue Dec 26, 2023 8:05 pm

Shiko mesazhet pa përgjigje
 

Hardware & Software

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Procesorë, Pllakëza amë (Motherboards), dhe Memorie

Procesorë, Pllakëza amë (Motherboards), dhe MemorieDiskutimet,problemet dhe çdo gjë rreth Procesorëve, Pllakëz amë (Motherboards), dhe Memorieve mund ti postoni këtu.
11Sat Sep 25, 2010 8:20 pm
KinG.M.H.S. Vendos CPU ne Pllaken OM.
Asnjë mesazh i ri

Kartela Grafike // Monitorë // Skenerë // Printerë

Kartela Grafike // Monitorë // Skenerë // PrinterëDiskutimet,problemet dhe çdo gjë rreth kartelave grafike, monitorëve, skenerve apo printerve mund ti postoni këtu.
11Sat Sep 25, 2010 8:24 pm
KinG.M.H.S. Vendose GrahpicCard ne motherbord
Asnjë mesazh i ri

Software per Celularë

Software per CelularëKy vend dedikohet, për gjith ato software që kanë të bëjnë me Celularë, thjesht software per celularë do postohen këtu, ndihmë instalimi, konfigurimi, ose ndonjë problem tjetër i shkruani këtu.
1010Sat Sep 25, 2010 8:40 pm
KinG.M.H.S. Mobile Secret Codes
Asnjë mesazh i ri

Drivera

DriveraKeni probleme të ndryshme për gjetjen e drivera-ve atëher ky forum është dedikuar vetem për këtë qëllim, njëkohesisht nëse keni mundësi mund të kontriboni për të zgjedhur problemet e anëtarëve tjerë në këtë drejtim.
00
Hardware & Software Empty
Recently shared images
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Delete the forum cookies

Mesazhe të rejaMesazhe të rejaAsnjë mesazh i riAsnjë mesazh i ri  Forumi është KyçurForumi është Kyçur