wWw.dObRidOlli-FoRuM.Tk & ShQiPeT4EveR FoRuM

wWw.dObRidOlli-FoRuM.Tk & ShQiPeT4EveR FoRuM
 
ForumGalleryKërkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalëkalimi:
Më Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Navigacion
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anëtarëve
 Profili
 Pytësori
 Kërko
Tema Fundit
» Te gjejme origjinen tone
REKORDE DHE KURiOZiTETE Icon_minitimeMon Jan 30, 2012 4:55 pm nga mikele

» Gazeta Express
REKORDE DHE KURiOZiTETE Icon_minitimeWed Dec 08, 2010 10:38 pm nga otr

» Horoskopi
REKORDE DHE KURiOZiTETE Icon_minitimeWed Dec 08, 2010 10:37 pm nga otr

» BotaSot - E përditshme Informative Kosovare.
REKORDE DHE KURiOZiTETE Icon_minitimeWed Dec 08, 2010 10:37 pm nga otr

» Kosova Sot
REKORDE DHE KURiOZiTETE Icon_minitimeWed Dec 08, 2010 10:36 pm nga otr

» Top Channel TV
REKORDE DHE KURiOZiTETE Icon_minitimeWed Dec 08, 2010 10:36 pm nga otr

» LESNA
REKORDE DHE KURiOZiTETE Icon_minitimeWed Dec 08, 2010 10:35 pm nga otr

» Horoskopi Ditor
REKORDE DHE KURiOZiTETE Icon_minitimeWed Dec 08, 2010 10:34 pm nga otr

» InfoPress
REKORDE DHE KURiOZiTETE Icon_minitimeWed Dec 08, 2010 10:33 pm nga otr

Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
NjE iNfO tE shKuRt ! ! !
мιя ѕє νιηι ηє ωωω.∂σвяι∂σℓℓι-ƒσяυм.тк & ѕнqιρєтЧєνєя ƒσяυм / ∂ιcкα qє ѕмυη∂єηι тα кυρтσηι мυη∂єт тє кσηтαктσηι ρєямєѕ є-мαιℓ: ∂σвяι∂σℓℓι@нσтмαιℓ.cσм & вσѕѕι_ף2@нσтмαιℓ.cσм ∂нє ѕαℓι@∂ємιяι.cσм / ѕтαƒι ι ƒσяυмιт נυ υяση кαℓιм ѕα мë тë мιя . . . ! ! ! :∂ . . .
April 2024
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
Statistikat
Forumi ka 103 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri xhezmi_hysenaj@yahoo.com

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 449 artikuj v 404 temat
Kush është në linjë
8 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 8 vizitorë

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 33 më Tue Dec 26, 2023 8:05 pm

 Temat  Përgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjë mesazh i riREKORDE DHE KURiOZiTETE Empty 0SaLiBosSi1531Sat Mar 06, 2010 6:13 pm
SaLiBosSi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riREKORDE DHE KURiOZiTETE Empty 0SaLiBosSi2287Sat Mar 06, 2010 6:12 pm
SaLiBosSi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riREKORDE DHE KURiOZiTETE Empty
Rrezatimi i celularve,dhe demet qe sjell.
 
0SaLiBosSi1172Sat Mar 06, 2010 6:11 pm
SaLiBosSi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riREKORDE DHE KURiOZiTETE Empty
TOKIO MAKINAT LUKSOZE ME KRISTALE SWAROSKI
 
0SaLiBosSi1286Sat Mar 06, 2010 6:10 pm
SaLiBosSi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riREKORDE DHE KURiOZiTETE Empty
10 keshilla per te qene e mrekullueshme
 
0SaLiBosSi549Sat Mar 06, 2010 6:09 pm
SaLiBosSi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riREKORDE DHE KURiOZiTETE Empty
Nazca, zbulohet misteri i shtigjeve
 
0SaLiBosSi551Sat Mar 06, 2010 6:08 pm
SaLiBosSi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riREKORDE DHE KURiOZiTETE Empty
Ne planetin Mars zbulohet nje njeri duket si Binladeni
 
0SaLiBosSi565Sat Mar 06, 2010 6:08 pm
SaLiBosSi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riREKORDE DHE KURiOZiTETE Empty
Toka, planeti i konsumuar
 
0SaLiBosSi612Sat Mar 06, 2010 6:07 pm
SaLiBosSi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riREKORDE DHE KURiOZiTETE Empty
Bote e cuditshme
 
0SaLiBosSi549Sat Mar 06, 2010 6:06 pm
SaLiBosSi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riREKORDE DHE KURiOZiTETE Empty
Rekordi i mesazheve: 45 sekonda për 160 karaktere
 
0SaLiBosSi518Sat Mar 06, 2010 6:05 pm
SaLiBosSi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riREKORDE DHE KURiOZiTETE Empty
12.584 shkronja në një kokërr orizi
 
0SaLiBosSi564Sat Mar 06, 2010 6:04 pm
SaLiBosSi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riREKORDE DHE KURiOZiTETE Empty
Rekorde rreth gjumit
 
0SaLiBosSi516Sat Mar 06, 2010 6:04 pm
SaLiBosSi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riREKORDE DHE KURiOZiTETE Empty
Kuriozitete
 
0SaLiBosSi574Sat Mar 06, 2010 6:03 pm
SaLiBosSi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riREKORDE DHE KURiOZiTETE Empty
70-vjeçarja lind binjakë
 
0SaLiBosSi551Sat Mar 06, 2010 6:01 pm
SaLiBosSi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riREKORDE DHE KURiOZiTETE Empty
10 malet me te larta ne bote
 
0SaLiBosSi2204Sat Mar 06, 2010 5:59 pm
SaLiBosSi Shiko mesazhin e fundit
 Mbrapsht në krye 
Përdoruesit që po shfletojnë forumin: Asnjë
Moderatorët:Asnjë
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund të krijoni tema të reja në këtë forum
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
-
Rendit sipas:  
Kërce tek:  
Mesazhe të reja Mesazhe të reja
Mesazhe të reja [ Popular ] Mesazhe të reja [ Popular ]
Mesazhe të reja [ Locked ] Mesazhe të reja [ Locked ]
Asnjë mesazh i ri Asnjë mesazh i ri
Asnjë mesazh i ri [ Popular ] Asnjë mesazh i ri [ Popular ]
Asnjë mesazh i ri [ Locked ] Asnjë mesazh i ri [ Locked ]
Lajmërim Lajmërim
Global announcement Global announcement
Ngjitës Ngjitës