wWw.dObRidOlli-FoRuM.Tk & ShQiPeT4EveR FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

wWw.dObRidOlli-FoRuM.Tk & ShQiPeT4EveR FoRuM

wWw.dObRidOlli-FoRuM.Tk & ShQiPeT4EveR FoRuM
 
ForumGalleryKërkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalëkalimi:
Më Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Navigacion
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anëtarëve
 Profili
 Pytësori
 Kërko
Tema Fundit
» Te gjejme origjinen tone
Nokia 6700 Slide e 7230 Icon_minitimeMon Jan 30, 2012 4:55 pm nga mikele

» Gazeta Express
Nokia 6700 Slide e 7230 Icon_minitimeWed Dec 08, 2010 10:38 pm nga otr

» Horoskopi
Nokia 6700 Slide e 7230 Icon_minitimeWed Dec 08, 2010 10:37 pm nga otr

» BotaSot - E përditshme Informative Kosovare.
Nokia 6700 Slide e 7230 Icon_minitimeWed Dec 08, 2010 10:37 pm nga otr

» Kosova Sot
Nokia 6700 Slide e 7230 Icon_minitimeWed Dec 08, 2010 10:36 pm nga otr

» Top Channel TV
Nokia 6700 Slide e 7230 Icon_minitimeWed Dec 08, 2010 10:36 pm nga otr

» LESNA
Nokia 6700 Slide e 7230 Icon_minitimeWed Dec 08, 2010 10:35 pm nga otr

» Horoskopi Ditor
Nokia 6700 Slide e 7230 Icon_minitimeWed Dec 08, 2010 10:34 pm nga otr

» InfoPress
Nokia 6700 Slide e 7230 Icon_minitimeWed Dec 08, 2010 10:33 pm nga otr

Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
NjE iNfO tE shKuRt ! ! !
мιя ѕє νιηι ηє ωωω.∂σвяι∂σℓℓι-ƒσяυм.тк & ѕнqιρєтЧєνєя ƒσяυм / ∂ιcкα qє ѕмυη∂єηι тα кυρтσηι мυη∂єт тє кσηтαктσηι ρєямєѕ є-мαιℓ: ∂σвяι∂σℓℓι@нσтмαιℓ.cσм & вσѕѕι_ף2@нσтмαιℓ.cσм ∂нє ѕαℓι@∂ємιяι.cσм / ѕтαƒι ι ƒσяυмιт נυ υяση кαℓιм ѕα мë тë мιя . . . ! ! ! :∂ . . .
April 2024
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
Statistikat
Forumi ka 103 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri xhezmi_hysenaj@yahoo.com

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 449 artikuj v 404 temat
Kush është në linjë
4 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 4 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 33 më Tue Dec 26, 2023 8:05 pm

 

 Nokia 6700 Slide e 7230

Shko poshtë 
AutoriMesazh
SaLiBosSi
Admin
SaLiBosSi


Numri i postimeve : 277
Join date : 07/02/2009
Age : 31

Nokia 6700 Slide e 7230 Empty
MesazhTitulli: Nokia 6700 Slide e 7230   Nokia 6700 Slide e 7230 Icon_minitimeSun Jan 10, 2010 12:24 am

Nokia ka paraqitur dy celularë të rinj në segmentin e saj të mesëm. Bëhet fjalë për modelet e telefonave rrëshqitës 6700 Slide e 7230.

Nokia 6700 Slide e 7230 F.1125104646273_m

Modeli më i lirë, ai 7230, vjen me dimensione 98 x 48 x 14.7 milimetra dhe ka mbështetje për 3G. Ekrani është 2.4-inçësh me rezolucion prej 240 x 320 piksela, fotoaparati është me rezolucion 3.2 megapiksela, në të është integruar FM radio dhe qasja për kartelat e memories microSD. Ndryshe, celulari shitet me kartelë të kapacitetit prej 2 GB.

Në tregjet e Evropës celulari vjen në tremujorin e parë të vitit të ardhshëm me çmim të rekomanduar të shitjes prej 100 euro.

Nokia 6700 Slide e 7230 Nokiaslider1

Modeli 6700 Slide ka dimensione 95 x 46 x 16 milimetra, e peshon 110 gramë. Mban ekran 2.2-inçësh me rezolucion prej 320 x 240 piksela. Fotoaparati i tij ka rezolucion prej pesë megapiksela, derisa është integruar edhe blici i dyfishtë LED. Së bashku me 45 MB të memories interne në të gjendet edhe qasja për kartela të memories microSD dhe FM radio.

Në treg vjen në tremujorin e parë të vitit të ardhshëm me çmim prej 160 euro.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://wWw.Dobridolli-Forum.9forum.info
 
Nokia 6700 Slide e 7230
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Applikacione per nokia s60 v3
» Nokia pret rritje stabile
» Google Maps per Telefona Nokia S60

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
wWw.dObRidOlli-FoRuM.Tk & ShQiPeT4EveR FoRuM :: TE REjAT NGA TEKNOLOGjiA-
Kërce tek: