wWw.dObRidOlli-FoRuM.Tk & ShQiPeT4EveR FoRuM

wWw.dObRidOlli-FoRuM.Tk & ShQiPeT4EveR FoRuM
 
ForumCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalëkalimi:
Më Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Navigacion
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anëtarëve
 Profili
 Pytësori
 Kërko
Tema Fundit
» Te gjejme origjinen tone
Mon Jan 30, 2012 4:55 pm nga mikele

» Gazeta Express
Wed Dec 08, 2010 10:38 pm nga otr

» Horoskopi
Wed Dec 08, 2010 10:37 pm nga otr

» BotaSot - E përditshme Informative Kosovare.
Wed Dec 08, 2010 10:37 pm nga otr

» Kosova Sot
Wed Dec 08, 2010 10:36 pm nga otr

» Top Channel TV
Wed Dec 08, 2010 10:36 pm nga otr

» LESNA
Wed Dec 08, 2010 10:35 pm nga otr

» Horoskopi Ditor
Wed Dec 08, 2010 10:34 pm nga otr

» InfoPress
Wed Dec 08, 2010 10:33 pm nga otr

Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
NjE iNfO tE shKuRt ! ! !
мιя ѕє νιηι ηє ωωω.∂σвяι∂σℓℓι-ƒσяυм.тк & ѕнqιρєтЧєνєя ƒσяυм / ∂ιcкα qє ѕмυη∂єηι тα кυρтσηι мυη∂єт тє кσηтαктσηι ρєямєѕ є-мαιℓ: ∂σвяι∂σℓℓι@нσтмαιℓ.cσм & вσѕѕι_ף2@нσтмαιℓ.cσм ∂нє ѕαℓι@∂ємιяι.cσм / ѕтαƒι ι ƒσяυмιт נυ υяση кαℓιм ѕα мë тë мιя . . . ! ! ! :∂ . . .
December 2018
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
CalendarCalendar
Statistikat
Forumi ka 103 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri xhezmi_hysenaj@yahoo.com

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 449 artikuj v 404 temat
Kush është në linjë
1 Përdorues në Linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 1 vizitor

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 22 më Sun Jan 26, 2014 2:56 pm

Share | 
 

 Kodet e GTA San Andreas

Shko poshtë 
AutoriMesazh
KinG.M.H.S.

avatar

Numri i postimeve : 59
Join date : 21/09/2010

MesazhTitulli: Kodet e GTA San Andreas   Thu Oct 07, 2010 1:13 am

# # Shërbime / shëndetësore: # #

LXGIWYL - grup i parë e armëve
PROFESSIONALSKIT - grup i dytë i armëve
UZUMYMW - grup i tretë i armëve
HESOYAM - Ripërtëritja e shëndetit dhe forca të blinduara + $ 250 000
PROFESSIONALKILLER - Ju keni një nivel të "Hitman" në të gjitha armët statsach
BAGUVIX - Zot Shëndeti
Rocketman - Get jetpack `s
FULLCLIP - municion Zot, nuk ka nevojë për mbingarkesë
OUIQDMW - automatik, ndërsa ndjekja e makinës
GOODBYECRUELWORLD - vetëvrasje
IAVENJQ - Ndikimi i fortë
AIYPWZQP - Merr një parashutë

# # # # Statistika

BTCDBCB - CJ është i trashë
KVGYZQK - CJ është i dobët
BUFFMEUP - maksimale të muskujve
NATURALTALENT - Niveli maksimal i makinës makina
WORSHIPME - Respekti maksimale `u
PROFESSIONALKILLER - Ju keni një nivel të "Hitman" në të gjitha armët statsach
HELLOLADIES - Maksimumi SexAppeal `u
CVWKXAM - sasi të pakufizuar të oksigjenit kur zhyten
AEDUWNV - Ju nuk do të jetë i uritur

# # Policia / Bandat # #

AEZAKMI - Policia nuk do të ndiqen penalisht
TURNDOWNTHEHEAT - nivelin zero "Wanted"
TURNUPTHEHEAT - 2 në një "Wanted"
BRINGITON - Ju keni 6 nivelet e "dashur"
ONLYHOMIESALLOWED - Kudo janë anëtarë të bandave
BIFBUZZ - kontroll bandat në Los Santos
ROCKETMAYHEM - Ju mund të rekrutojë secili (ai merr raketa-hedhës)
SJMAHPE - Ju mund të rekrutojë secili (ai merr një Uzi 9mm)

Të Ndryshme # # # #

Kangur - Mega Shko
CJPHONEHOME - mëdha hedhur BMX''ie
CRAZYTOWN - Funhouse Faqerojtësa
NINJATOWN - Ninja Faqerojtësa
ANOSEONGLASS - Adrenalin Mode
BEKKNQV - CJ është i rrethuar nga femrat
JCNRUAD - Zdemoluj dhe Wal (?)
BAGOWPG - Ju keni nje * dhurate * (?) Në kreun


+ + Moti + / Mjediset: + + +

PLEASANTLYWARM - Sunny motit
TOODAMNHOT - Shumë e motit me diell
AUIFRVQS - motit me shi
ALNSFMZO - shumë të motit me shi
CFVFGMJ - Misty Moti
YSOHNUL - Koha fluturon shpejt
SPEEDITUP - Gameplay kalon shpejtë
SLOWITDOWN - Gameplay fluturon ngadalshme
NIGHTPROWLER - Nuk është gjithmonë një mbrëmje
OFVIAC - Ju mund të shihni qiellin portokalli në karrige. 21:00
SCOTTISHSUMMER - Stuhia
CWJXUOC - stuhi rëre


+ + + Mjedisit (rruga / ekran): + + +

Kalimtarët # # # #

AJLOJYQY - Këmbësorët sulm të gjitha dhe për të marrë një klub golfi
BMTPWHR - Makinat dhe këmbësorët të duket si fshat
FOOOXFT - Çdo njeri është i armatosur
BLUESUEDESHOES - Çdo njeri duket si Elvis Presley
BGLUAWML - sulm Këmbësorët ju raketëhedhëse
STATEOFEMERGENCY - Në rrugën e trazirave
LIFESABEACH - dizajn plazh i rrugëve dhe njerëzve

# # # # Për automjetet

CPKTNWT - Të gjitha makina shpërthejnë në ekran
STICKLIKEGLUE - ngjitje Excellent
ZEIIVG - Të gjitha janë dritat jeshile
makinë WHEELSONLYPLEASE-fshehtës (ju mund të shihni vetëm rrota)
YLTEICZ - shoferëve janë agresive
LLQPFBN - Të gjitha makinat janë të kuq
IOWDLAC - Të gjitha makinat janë të zeza
FLYINGFISH - Boats mund të fluturojë
BMTPWHR - Makinat dhe këmbësorët të duket si fshat
EVERYONEISPOOR - Në rrugët që makina e tyre e keqe
EVERYONEISRICH - Në rrugët ata me makinë sportive vetëm makinat e
RIPAZHA - Makina mund latajć
SPEEDFREAK - Të gjitha makinat kanë nitro
BUBBLECARS - Kur ju pres makinën - ai fluturon
GHOSTTOWN - Reduktimin e trafikut në rrugë
FVTMNBZ - Në rrugët ato makina vetëm nga fshati
VKYPQCF - Taksitë kanë nitro


+ + + + + + Vehicles

# # Aeroplanëve dhe helikopterëve # #

OHDUDE - Merr një gjahtari
JUMPJET - Get jet Hidra
FLYINGTOSTUNT - Get `a Plane Stunt
Rocketman - Get jetpack `s

# # Makina (dhe jo vetëm) # #

Ju merrni një tank AIWPRTON-Rhino
OLDSPEEDDEMON - Get s `Bloodring banger
JQNTDMH - Merr një kauboj `
VROCKPOKEY - Get `një Racecar
VPJTQWV - Get `një Racecar
WHERESTHEFUNERAL - Get Romero
CELEBRITYSTATUS - Ju merrni limo
TRUEGRIME - merrni kamion mbeturinave
RZHSUEW - Ju merrni një cart golf
KGGGDKP - Get automjet Vorbull
FOURWHEELFUN - Get Quad `s
AMOMHRER - Get tank
ITSALLBULL - Get Buldozer
MONSTERMASH - Ju merrni një kamion i stërmadh \Gjith te mirat :_)

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Kodet e GTA San Andreas
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
wWw.dObRidOlli-FoRuM.Tk & ShQiPeT4EveR FoRuM :: Gaming Zone :: Të Ndryshme-
Kërce tek: