wWw.dObRidOlli-FoRuM.Tk & ShQiPeT4EveR FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

wWw.dObRidOlli-FoRuM.Tk & ShQiPeT4EveR FoRuM

wWw.dObRidOlli-FoRuM.Tk & ShQiPeT4EveR FoRuM
 
ForumGalleryKërkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalëkalimi:
Më Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Navigacion
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anëtarëve
 Profili
 Pytësori
 Kërko
Tema Fundit
» Te gjejme origjinen tone
Nika Per MsN !!! . . . Icon_minitimeMon Jan 30, 2012 4:55 pm nga mikele

» Gazeta Express
Nika Per MsN !!! . . . Icon_minitimeWed Dec 08, 2010 10:38 pm nga otr

» Horoskopi
Nika Per MsN !!! . . . Icon_minitimeWed Dec 08, 2010 10:37 pm nga otr

» BotaSot - E përditshme Informative Kosovare.
Nika Per MsN !!! . . . Icon_minitimeWed Dec 08, 2010 10:37 pm nga otr

» Kosova Sot
Nika Per MsN !!! . . . Icon_minitimeWed Dec 08, 2010 10:36 pm nga otr

» Top Channel TV
Nika Per MsN !!! . . . Icon_minitimeWed Dec 08, 2010 10:36 pm nga otr

» LESNA
Nika Per MsN !!! . . . Icon_minitimeWed Dec 08, 2010 10:35 pm nga otr

» Horoskopi Ditor
Nika Per MsN !!! . . . Icon_minitimeWed Dec 08, 2010 10:34 pm nga otr

» InfoPress
Nika Per MsN !!! . . . Icon_minitimeWed Dec 08, 2010 10:33 pm nga otr

Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
NjE iNfO tE shKuRt ! ! !
мιя ѕє νιηι ηє ωωω.∂σвяι∂σℓℓι-ƒσяυм.тк & ѕнqιρєтЧєνєя ƒσяυм / ∂ιcкα qє ѕмυη∂єηι тα кυρтσηι мυη∂єт тє кσηтαктσηι ρєямєѕ є-мαιℓ: ∂σвяι∂σℓℓι@нσтмαιℓ.cσм & вσѕѕι_ף2@нσтмαιℓ.cσм ∂нє ѕαℓι@∂ємιяι.cσм / ѕтαƒι ι ƒσяυмιт נυ υяση кαℓιм ѕα мë тë мιя . . . ! ! ! :∂ . . .
March 2024
MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
CalendarCalendar
Statistikat
Forumi ka 103 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri xhezmi_hysenaj@yahoo.com

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 449 artikuj v 404 temat
Kush është në linjë
8 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 8 vizitorë

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 33 më Tue Dec 26, 2023 8:05 pm

 

 Nika Per MsN !!! . . .

Shko poshtë 
AutoriMesazh
SaLiBosSi
Admin
SaLiBosSi


Numri i postimeve : 277
Join date : 07/02/2009
Age : 31

Nika Per MsN !!! . . . Empty
MesazhTitulli: Nika Per MsN !!! . . .   Nika Per MsN !!! . . . Icon_minitimeSat May 01, 2010 3:36 am

Ai që e Run Vetën, Ai e Gjen Shpëtimin, Ai që nuk run vetën e Gjen Shkatërrimin

Kral jom kralicen e kom M'don e du loqk e kom

Si Gjithmon Ne Disponim Jom Kan Edhe jaM ai qe Ma Prish DispOniMin 1000 T'Zeza Ja ThoM

S'po nalna flas po t'pengoj PLAS! t'vjen inati qe kam talent e ti s'ki,po t'vjen inati qe jam krenar per venin tem G-Lan-G!

kur vjen puna per interes krejt po t'thojn mir'mengjes nese s'ka asgje me thes,t'thojn ishalla des!
Nese smenon ti per veten kerkush ska me menu per ty nese ti se gjen tverteten kan met rrejt ata sy

Ne Katun Kur Ske Femer Osht Trradit Me I Hyp Dhis, Vec Mos Me Ngel Virgjin Ne Dit Te Burrnis

Spo ju shkon , hiq spo jav donnnn Secili Shokin evet po e kundershton

Une Jom Qai i QIMi NoNëS që Luj Horë n'Maje t'GjiLpoNëS,i Graj KerriT me Gishta t'KoMës vEq Për iNaTi t'NjoNëS

SIQ EdhE GIthMOn QE E KAM MSU KUrr ShOKt MOS MI lEndU MI MbrOjt dErI n´pIKEn E fUnIt MOS ME KShYr A ESht I QYtEtIt A I KAtUnIt

?Deri sa ne vazhdojm me RockSonte krejt i perballojm deri sa her luftojm fitojm 5000 Giga herc Shepjtesia me e te cilen Na Sulmojm

3 fjal, 2 rreshta, 1 rim me 1 domethonje; TI JE NONQIM

po Mendoj. Nonen tonde qysh ta Lexoj Ta kontrolloj biruat tja zbuloj:d

Imagjino të paimagjinueshmen... Beso të pabesueshmen... Here I am, Come and Get Some


Qysh Spot Vjen Marre Mi thon Vetit Shqiptar,Kur Ti Hala 10 Vjet ne Both si ki o MaGar! me mu po don me bo PAZar


Pe ja nisi 3 2 1 kadaldale n'gjak kom me t'hi kom me tu bo si **%%@ pa mue me nejt shanc nuk ki !


Rrota e mrapt ta ka nxone tparen a sje tu a pa qe po ta hup faren mbledhe veten diqka perparo Hup ma Shpejt Mos um Nervozo

Me 2 rreshta te helmoj te shtremoj te shkatrroj Me 2 fjal ju tranoj te faroj, n'rts te qoj krejt at vendin ja shkruni ta Eksplodoj...

fjalt e mia eksplosiv,me plot energji negativ,mirpo qellimi krejt pozitiv,per cdo fjal kam motiv

Qka me bo jam bo Djal i Shpis po nej veq me ni qik te kojshis

Qekirate 1 here jeten tane kshyre qka je tu maru a je naj sen tu perparu a veq teposhte tu shku

Qe Sa KOh Je Tu Prit Qellimin Me Arrit Mu Ne Tok MeM Qit Syt e Tu Me Pa NJe COp Drit


Aspak smun i kuptoj qeto femra,ju vjen ma mir mi thirr zemra,se sa n'emra! qka me bo, me rrena keq jan msu po duhet mi PerVlu

Veq kadal kadale neper male ti em nale per pun financiale un ja nisa me experimentale fatale banale jo normale t'lash pa minerale

ku t'meten ato shpresa se i pate neper thesa mos t'kan hi en kthesa me parashtesa me prapa shtesa afer te banesa kur une u dheza t'hupi besa


A bon me dit pse u trreme moj qik ski nevoj mu tut se Kosova sosht republik

Sa qike e mire je kur nuk ka qika tjera sa here jes pa asnjo vi tmarr ty te dera t'qoj te ishpa jeme t'kallxoj qa o dashnia

1,2,3 dilem perpara ta thej kryt sikur arra ndoshta skom provoj te madhe po nese don mu shty dikush me mu ska hajgare

Ndoshta jam brutal,po s'jam kanibal,besom vlla m'ka mbet nji pik moral! edhe pse cdo fundjav dal,edhe pse do njerz i coj ne mal

Mos ta nin ty kush jom me renci qe kejt i komEdhe n`GiLan jetoj tona t'kqiat t'mirat ktu i boj

Po Du Me Të Puth , Po Du Me Të Prek , Jo Që Po Du , Po Veq Mu Ka N'tek

Me Kujshin Tem Shum Mir e Kom Qu Qe As Vdekja Sna Ka Nda Per At Arsyje Edhe e Kom VrAa

Shqipnojen ne Flamur Me Knaqsi e Shikoj Ndihna krenar Qe Kosoven ne ket Bot e Reprezentoj

Kur Më Sheh A Më Njeh? A Më Flet Apo Bërtet? A Më Shikon Apo Më
Injoron A Më Harron A Po Më Tregon Se Ende Më Dashuron....

Vdekjes nuk i tutna se jom njeri i drejt,Gabimet ndaj meje te kushtojn shum shtrenjet

Talent jasht mrena kom t'cilin edhe munesh me vrejt e nese sem beson kon dush munesh me vet

S'po Di Me Ja Nis, S'po Di Me Ja Fillu, S'po Di Qysh Me U Shpreh, Se Sa Shum Të Du..... haha

Veq 1 Fjal T'ma Kishe Than, Kam Pas Zemren Me Ta Dhan, Tash Le Te
Digjet Zemra Prush, Qka Ta Ban Vetja Sta Ban Kush....!

Të Dua Më Do, Të Kujtoj Më Kujton, Të Kam Në Zemër Në Zemër Më Ke,
Por E Keqja Është Se Larg Meje Je...

Aty ku un piki lot lot si kur ti pik gjak gjak edhe pse me dhemb fort, fort e di qe afer te kam dhe e di qe afer teje jam

I ngrehi duart lart ne qiellë Dhe lus Zotin panderprerë Syte me mbushen perplot me lot Zemra me plas S'duroj me dot

Une edhe pse vdes ,une prap jetoj....Per islam gjithqka flijoj

Sa herë qe të shoh... Je ne zemer tem.. Rrugës kur kapërcen.. O na myte krejt...Loqka jem

Asgje e vecante, gjithcka procedon normalisht,LaNi Ksajde Me Juve Lun Bisht !!!

Kuku Qfar trupi ,qe krejt syt po mi trubullon sa sexy veshesh qe edhe Lemzen po ma Qon

Ti je e para qe e me shpirt e kam dashuru Veq s´do te thot qe ki me´m mungu

Une S`kom Asi Zemre T`musht plot Me Njolla - Une E Kom Zemren T`bardh Sikur Bora

Avash avash merre me avash Nuk ke kallash e as nuk po pi ashash Po je nga ata që Zemren ty ta Dhash !!

A je si hekur akull apo qelik ne durt e mia ki mu shkri.. jo qe jam qaq i nxeht por pi meje dojn mu dhi


Ti po Mendon qi mrrin me qito dikun me rren e me kanun kanun ka veq n`katun...

babadimer plak:P te kom per marak po qetash e ki tepru u bon tre vjet qe deshirat s'je tu mi plotesu!!! tash kom vendos met prit me dru:P


Une jom qai qe qdo sen ta deshmon... Une jom qai qe sherimin ta lehtson.. Ooo dosti jem emri jem gjithkon e Gëzon..

Rrugt e Jetes Nuk Kishin Perfundim Kthena me Vite Pas Ku Deshira Kish Ralizim

Tash s´po du me tu shit krral Por po du me te than se kokshe bal ik pi kti venit sa s´jam qu Se kejt trupin ka me ta qpu
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://wWw.Dobridolli-Forum.9forum.info
 
Nika Per MsN !!! . . .
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
wWw.dObRidOlli-FoRuM.Tk & ShQiPeT4EveR FoRuM :: Tema të ndryshme :: MSN NiCKs ShQip-
Kërce tek: