wWw.dObRidOlli-FoRuM.Tk & ShQiPeT4EveR FoRuM

wWw.dObRidOlli-FoRuM.Tk & ShQiPeT4EveR FoRuM
 
ForumCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalëkalimi:
Më Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Navigacion
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anëtarëve
 Profili
 Pytësori
 Kërko
Tema Fundit
» Te gjejme origjinen tone
Mon Jan 30, 2012 4:55 pm nga mikele

» Gazeta Express
Wed Dec 08, 2010 10:38 pm nga otr

» Horoskopi
Wed Dec 08, 2010 10:37 pm nga otr

» BotaSot - E përditshme Informative Kosovare.
Wed Dec 08, 2010 10:37 pm nga otr

» Kosova Sot
Wed Dec 08, 2010 10:36 pm nga otr

» Top Channel TV
Wed Dec 08, 2010 10:36 pm nga otr

» LESNA
Wed Dec 08, 2010 10:35 pm nga otr

» Horoskopi Ditor
Wed Dec 08, 2010 10:34 pm nga otr

» InfoPress
Wed Dec 08, 2010 10:33 pm nga otr

Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
NjE iNfO tE shKuRt ! ! !
мιя ѕє νιηι ηє ωωω.∂σвяι∂σℓℓι-ƒσяυм.тк & ѕнqιρєтЧєνєя ƒσяυм / ∂ιcкα qє ѕмυη∂єηι тα кυρтσηι мυη∂єт тє кσηтαктσηι ρєямєѕ є-мαιℓ: ∂σвяι∂σℓℓι@нσтмαιℓ.cσм & вσѕѕι_ף2@нσтмαιℓ.cσм ∂нє ѕαℓι@∂ємιяι.cσм / ѕтαƒι ι ƒσяυмιт נυ υяση кαℓιм ѕα мë тë мιя . . . ! ! ! :∂ . . .
January 2019
MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
CalendarCalendar
Statistikat
Forumi ka 103 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri xhezmi_hysenaj@yahoo.com

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 449 artikuj v 404 temat
Kush është në linjë
1 Përdorues në Linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 1 vizitor :: 1 Bot

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 22 më Sun Jan 26, 2014 2:56 pm

Share | 
 

 Alarm Clock Pro 9.2.5

Shko poshtë 
AutoriMesazh
SaLiBosSi
Admin
avatar

Numri i postimeve : 277
Join date : 07/02/2009
Age : 26

MesazhTitulli: Alarm Clock Pro 9.2.5   Thu Jan 14, 2010 8:40 pmlarm Clock Pro - programi, duke përfaqësuar një veçori shumë të pasur një orë me zile dhe Scheduler. Me këtë program ju mund të planit të lehtë ditën tuaj nga mëngjesi deri natën dhe besoj se për të kryer operacione rutinë si ngarkim dhe duke playlist me muzikën tuaj të preferuar. Shërbimeve është në gjendje të shfaqin me fjalë apo në ekran të ndryshme brohoritej shprehje ose dërgoni ato në telefonin tuaj celular si një SMS. Nuk është një built-in Scheduler, një listë e ditëlindje, me të cilën ju mund të dërgoni përgëzime automatikisht në e-mail. Programi gjithashtu ka një kronometër. Me built-in Scheduler mund të kryejnë detyra të ndryshme dhe orarin e tyre për një muaj, javë, ditë, orë dhe madje minutë. Me një të thjeshtë dhe të lehtë për t'u përdorur-friendly interface, punojnë me programin e shpejt dhe me lehtësi.

Alarm Clock Pro - the program, representing a very rich features an alarm clock and scheduler. With this program you can easily plan your day from morning till night and entrust it to perform routine operations such as loading and running playlist to your favorite music. The utility is able to verbalize or display on the screen different cheered expression or send them to your mobile phone as an SMS. There is a built-in scheduler, a list of birthdays, with which you can automatically send congratulations to the e-mail. The program also has a stopwatch. With built-in scheduler can perform various tasks and schedule them for a month, week, day, hour and even minute. With a simple and easy to use-friendly interface, work with the program quickly and easily.

Shkarko : Alarm Clock Pro 9.2.5
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://wWw.Dobridolli-Forum.forumotion.com
 
Alarm Clock Pro 9.2.5
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
wWw.dObRidOlli-FoRuM.Tk & ShQiPeT4EveR FoRuM :: SHKARKONi PROGRAME-
Kërce tek: